http://www.termo-eko.pl/3897-98647-large/i.jpg
Producent:
DIMPLEX

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Grzejnik elektryczny panelowy EPX. Moc: 0.5, 0.75, 1, 1.5 lub 2 kW. DIMPLEX (zł/szt)

Kod produktu:

ID produktu:

24425

3897

Cena

339,00 zł

275,61 zł netto


Add to my wishlist

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

MOC GRZEJNIKA NALEŻY WYBRAĆ W OPCJACH

Seria panelowych grzejników ściennych ze sterowaniem elektronicznym, łączących w sobie wysoką jakość wykonania i stylowe wzornictwo. Dostępne są grzejniki o wymiarach i mocy podanej w tabeli poniżej:

W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika, linia EPX może być wyposażona w szeroką gamę elektronicznych programatorów. Kasetowa konstrukcja oraz łatwość wymiany sterowników umożliwia komfortowe zarządzanie zarówno pojedynczym grzejnikiem, jak i systemem ogrzewania elektrycznego w domu.

 

EPX jest linią grzejników doskonale dopasowaną do pieców akumulacyjnych DuoHeat. Dotyczy to zarówno stylu i wzornictwa, jak i możliwości ich wykorzystania. Wybór spośród szerokiej gamy wymiennych modułów sterowniczych zwiększa elastyczność zastosowań, umożliwiając dostosowanie systemu grzewczego do wymagań każdego użytkownika. 
Seria EPX standardowo wyposażona jest w bardzo czułe, elektroniczne termostaty, które umożliwiają precyzyjną regulację temperatury pomieszczenia, a w przypadku zaniku zasilania ponowne, automatyczne uruchamianie urządzenia. Jest to bardzo istotne z punktu widzenia ekonomii i komfortu użytkowania, zwłaszcza tam, gdzie grzejniki panelowe są jedynym źródłem ogrzewania.

  • Elektroniczny termostat z blokadą zakresu nastawień
  • Niskotemperaturowa grzałka z radiatorem nie powodująca przepalania kurzu
  • Kieszeń na wymienne programatory
  • Szeroka gama sterowników elektronicznych
  • Praca mrozoochronna
  • Kierunkowa kratka wylotu powietrza
  • Uchwyt do montażu ściennego

Comments(0)

Add a comment