http://www.termo-eko.pl/3699-98475-large/w.jpg
Producent:
FLOWAIR

Ustal koszt przesyłki

Koszty przeszyłki towaru ustalane są indywidualnie po złożeniu zamówienia. Handlowiec wylicza koszty przesyłki i klientowi do zaakceptowania. Aby zorientować się co do kosztów przesyłki można użyć następującej tabeli pomocniczej - KOSZTY TRANSPORTU.

Nagrzewnica wodna LEO FB 25S, 45S, 65S, FLOWAIR

Kod produktu:

ID produktu:

23646

3699

Cena

1 890,01 zł

1 536,59 zł netto


Add to my wishlist

Znalazłeś ten produkt w niższej cenie?
Zgłoś to

Podziel się

Opis

Nagrzewnica wodna LEO FB 25S, FLOWAIRGłówna część nagrzewnicy wykonana jest z blachy stalowej. Malowanie proszkowe o specjalnej strukturze uodparnia ją na drobne zarysowania i zabrudzenia. Lekka, nie wymagająca wytrzymałych konstrukcji nośnych. Atrakcyjna, nowoczesna stylistyka łączy w sobie najlepsze cechy metalu i tworzyw sztucznych. Możliwość montażu zarówno w pionie jak i w poziomie. Niezależnie regulowane kierownice umożliwiają płynną zmianę kąta wylotu powietrza. Zapewnia nawiew ogrzanego powietrza do pomieszczenia. Energooszczędny - pobór mocy od 57,5W do 280W (w zależności od typu urządzenia). Łopatki z tworzywa sztucznego pozwalają na obniżenie masy urządzenia. Specjalny kształt łopatek wentylatora zapewnia cichą pracę nagrzewnicy.

Obiekty przemysłowe
 - wysoka wydajność, lekka konstrukcja oraz niezawodność decydują o wyborze LEO FB do ogrzewania hal przemysłowych, supermarketów, pawilonów, dużych powierzchni magazynowych, obiektów sportowych i sakralnych.

Dobry design - nowoczesna stylistyka obudowy łączy w sobie wszystkie zalety urządzeń metalowych i wykonywanych z tworzywa sztucznego. Główna jej część, pomalowana proszkowo ze strukturą, posiada zwiększoną odporność na zabrudzenia i drobne zarysowania.

Konsola 3D - konsola montażowa FB pozwala na montaż nagrzewnic do ścian, wąskich słupów i pod stropem. Umożliwia zawieszenie urządzenia równolegle, pod kątem 30o lub 45o do przegrody w pozycji poziomej lub pionowej. Konsola montażowa daje 8 różnych pozycji montażu.

System M - to nowoczesne, energooszczędne sterowanie oparte na modulowanej pracy wentylatora (regulacji prędkości obrotowej wentylatora w funkcji temperatury). Moc grzewcza dostosowywana jest do aktualnego zapotrzebowania na ciepło w obiekcie.

Sterowanie typu S - za pomocą termostatu pomieszczeniowego, który zamyka lub otwiera dopływ czynnika grzewczego do wymiennika ciepła. Możliwość 5-stopniowej regulacji wydajnością wentylatora za pomocą transformatorowego regulatora prędkości obrotowej.


Comments(0)

Add a comment